Hakkımızda

İnşaat sektöründeki hızlı gelişme ve kalite standardı talebinin artması ile uluslararası yabancı sermayeli kuruluşlar pazara dâhil olmuş ve ciddi bir rekabet ortamı doğmuştur. Bu dönemde sorumluluğunun farkında olan şirketler toplam kalite standardına yönelmiş ve uluslararası kalite şartlarında faaliyet gösterme çabası içine girmiştir. Bir yandan pazar ve müşteri çeşitliliği arttırılırken bir yandan da alınmış olan işlerin en kısa sürelerde ve azami kalitede bitirilmesi bir zorunluluk haline gelmiştir.

Sektörde yaşanan bu hızlı gelişme ile artan rekabet ortamında, Cebeciler İnşaat Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. , büyüme ve değişim prensibini esas alarak, ihtiyat ve istikrar önlemlerini hiçbir zaman elden bırakmayarak, ülkemizin en saygın kuruluşları arasında yer alan bir firma olmak amacındadır.

Üstlendiği her projede dünya standartlarına uygun olarak ve son teknoloji ile çalışmaya özen gösteren Cebeciler İnşaat Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. , yakın gelecekte hayata geçireceği yeni projeler ile her geçen gün büyüyerek inşaat sektörüne yön veren firmalar arasında yer almayı hedeflemektedir.

Cebeciler İnşaat Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. 1995 yılında Selahattin CEBECİ tarafından kurulmuş ve kurulduğu günden buyana yaptığı projelerde kaliteyi sunmaktadır.