KURUMSAL

hakkımızda

İnşaat sektöründeki hızlı gelişme ve kalite standardı talebinin artması ile uluslararası yabancı sermayeli kuruluşlar pazara dâhil olmuş ve ciddi bir rekabet ortamı doğmuştur. Bu dönemde sorumluluğunun farkında olan şirketler toplam kalite standardına yönelmiş ve uluslararası kalite şartlarında faaliyet gösterme çabası içine girmiştir. Bir yandan pazar ve müşteri çeşitliliği arttırılırken bir yandan da alınmış olan işlerin en kısa sürelerde ve azami kalitede bitirilmesi bir zorunluluk haline gelmiştir.

Sektörde yaşanan bu hızlı gelişme ile artan rekabet ortamında, Cebeciler İnşaat Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. , büyüme ve değişim prensibini esas alarak, ihtiyat ve istikrar önlemlerini hiçbir zaman elden bırakmayarak, ülkemizin en saygın kuruluşları arasında yer alan bir firma olmak amacındadır.

Üstlendiği her projede dünya standartlarına uygun olarak ve son teknoloji ile çalışmaya özen gösteren Cebeciler İnşaat Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. , yakın gelecekte hayata geçireceği yeni projeler ile her geçen gün büyüyerek inşaat sektörüne yön veren firmalar arasında yer almayı hedeflemektedir.

Cebeciler İnşaat Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. 1995 yılında Selahattin CEBECİ tarafından kurulmuş ve kurulduğu günden buyana yaptığı projelerde kaliteyi sunmaktadır.

FARK YARATAN ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından da sektöründe liderliğe yönelen bir şirket olarak müşterilerimize en yüksek kaliteyi , en uygun fiyata sunuyoruz.
İnsanlara sadece konut değil aslında bir yaşam sunuyoruz. Bu nedenle müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Bunu başardığımızdan dolayıdır ki her yeni projeden konut alanların çoğunluğunu eski müşterilerimiz oluşturuyor.
Tüm yapılarımız firmamızın garantisi altındadır. Yaşanan tüm sorunlara teknik ekibimizle birlikte anında çözüm sunarız. En tepe yöneticiden en alt birimimize kadar tüm çalışanlarımız Sıfır Hata’yı hedeflemektedir.
Ben değil biz felsefesiyle hareket ederiz. Ekip çalışmasına inanırız, bu sayede verimliliği en üst seviyede tutarız.
Tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak maliyetleri minimum tutmaya çalışırız.
Sistematik ve dinamik çalışma kadromuzla tüm projelerimizi söz verdiğimiz zamanda bitiririz.
Yenilikçi bir yaklaşımla inşaa ettiğimiz tüm yapılarda orjinal tasarımlarla ile fark yaratırız.
Üretimin her safhasında yüksek teknolojiden yararlanırız. Hız ve kalitede rakip tanımayız.
İş mükemmelliğini gerçekleştirmek Cebeciler İnşaat Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. çalışanları olarak hepimizin görevidir.